Satış ve Danışma Hattı: 0224 272 53 29

DestekANASAYFA Firma Adı Destek

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Yetkili Servisi Olduğumuz Firmalar :

Redline : 2002 yılından itibaren Türkiye ve Dünya pazarında olan Redline, DTS Elektronik San. Tic. Ltd. Şti, bünyesinde uydu sistemleri sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Redline yenilenen kurumsal kimlik ve tesis yeterliliği ile yeni merkez binasında en yüksek faydayı sağlayarak, Redline ile özdeşleşmiş teknoloji liderliği özelliğini müşteri memnuniyetlerine yansıtmayı hedeflemektedir.
Müşteri ihtiyaçları ve beklentileri dâhilinde ürün gamını oluşturan Redline, Türkiye ve yurtdışı pazarında yenilenen ve geliştirilmiş modellerini sunmaya devam etmektedir. 
İhtiyaç yanıtlamayı satış ile sonlandırmayan Redline, 2 yıl kullanım garantisi verdiği tüm modellerine Teknik destek araçları olan internet, telefon ve 81 il ve 200’ü aşkın ilçe teknik servis ağı ile sürekli hizmet vermektedir. 

Yatırımlarını Ar-Ge çalışmaları üzerine yoğunlaştıran Redline, Türkiye ve Çin’de kurduğu Ar-Ge ofislerinde toplam 15 mühendisle uydu alıcıları ve ekipmanları pazarında teknolojisi en çok takip edilen firma niteliğine sahiptir. 
Bugün yüksek ihracat rakamları sayesinde Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya birçok bölgede piyasaya yön vermektedir.

 

Tecrübelerimiz ve desteğiniz ile beklentilerinizin üzerinde yenilikçi çalışmalarımızı siz Redline ailesinin değerli kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

Amstrad : Işık Elektronik, uydu alıcıları sektöründe 2001 yılından beri öncü kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Ürün yelpazemizde SD ( Standard Çözünürlük ) HD ( Yüksek Çözünürlük ) her çeşit uydu alıcılarının yanı sıra LNB ve DiseqC Switch bulunmaktadır.


Satış sonrasına da çok önem veren firmamız Türkiye genelinde 300’ü aşkın teknik servisiyle satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak öncelikli amacımızdır.

Üstlenmiş olduğumuz misyon ülkemize katma değer sağlayacak ürünleri üretip yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmaktır. Amacımız müşterilerimize en yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyata ulaştırmaktır.

Kawai : MİSYONUMUZ:

Toplum ve çevre sorumluluğumuzun bilincinde olarak; yüksek ahlaki doğrulardan ayrılmadan, üretim, tedarik, teknik destek fonksiyonlarımız ile, halkasını oluşturduğumuz tüm organizasyonlarda, müşterileri, bayii ve çalışanlarımızın memnuniyetini esas alarak sunacağımız hizmeti ve ürünleri, en kaliteli, en ucuz ve zamanında sunarak neticeyi takip etmektir.

VİZYONUMUZ:

•     Sektörümüzdeki küresel gelişmeleri takip ederek, etkin teknoloji çözümler üretmek.
•     Müşteri odaklı bir anlayışla, müşteri beklentilerini karşılayan kalitede hizmet ve ürün sunmak.
•     Çalışma anlayışı ve kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen ve örnek alınan kuruluşları arasında yer almak.
•     Çalışanlarının "KAWAI"li olmakla, gurur ve mutluluk duyduğu bir firma olmak.

STRATEJİMİZ:

•     Şirket amaçlarını gercekleştirirken toplumsal değerlere ve ticari ahlaka sadık kalmak, tüketici haklarına ve doğal çevrenin korunmasına titizlik göstermek.
•     Müşterilerimizde oluşan ihtiyaçları yakından takip etmek ve ihtiyaçlara yönelik öncü çözümler sunmak
•     Müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak benimseyip, bitmeyen yakın ilişkiler ile yüksek memnuniyetin devamını sağlamak ve yeni gelişen ihtiyaçlara çözüm sunmak.
•     Teknolojik gelişmeleri takip ederek, yeni ürün ve çözümleri portföyümüze katmak.
•     İyi ve güvenilir iş ortaklıkları kurarak, güçlü kanal yapısı ile iç ve dış pazarda gelişmeyi sağlamak.
•     Şirket çalışanları arasında kurum kültürünü geliştirmek.
•     Kurum personelinin, huzurlu ve güvenli bir ortamda, kuruluş amaçları yönünde çalışmalarını sağlamak.

Premier : 

Şirketimiz adına tescili olan Premier markası 1980'li yılların başında dünya elektronik pazarının ilk teknolojik ürünleri olan fotoğraf makinesi ,radyo, teyp, kaset çalar, oto teyp ve aksesuarlarının ithalatını yaparak ülkemizin o zamanki ticari şartları gereği kendi bünyesinde oluşturduğu toptan satış pazarlama ve dağıtım ağı ile müşteri memnuniyetiyle birlikte sektördeki yerini almıştır. Elektronik ürün gruplarında 1980 yılında başlayan ticaret akışı 2000'li yıllara gelindiğinde "lcd, tft, flat tv, divx oynatıcı, ev sinema sistemleri, dijital uydu alıcıları, dijital ses kayıt, dijital fotoğraf makineleri, gsm telefonları" gibi 200 farklı model ve çeşitliliği ile günümüzde her an değişebilen bu sektörde en son teknolojik ürünleri halkımızın hizmetine sunarak hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

Şirket yönetiminin geleceğe yatırım yapması ile 2000'li yılların başında gelişen dijital teknolojinin sağladığı imkan ve avantajları, kullanıcıları ile buluşturabilmek adına AR-GE ve Kalite Kontrol laboratuarlarının sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakalamak ve geliştirmek adına faaliyete geçirerek bu konudaki hassasiyet ve duyarlılığını en üst seviyede sergilemektedir. Elektronik ürün gruplarında göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda gelen talep ve istekleri göz önünde bulundurarak 2002 yılı itibari ile küçük ev aletleri grubunda "gıda hazırlama , pişirme, içecek hazırlama, kızartma, süpürge, ütü, kişisel bakım" gibi sınıfların alt grupları ve toplamda 300 ürün çeşidi ile sektördeki gücünü ispatlamıştır. Ayrıca, ürettiği ve ithal ettiği ürünler ile ülkemizin en ücra köşelerine kadar girmiş, yazılı ve görsel basında reklamlarıyla "Her yerde, Her evde.. " sloganı ile markasını tanıtmıştır. Kaliteli ve ekonomik ürünler ile ülkemizin çoğu yeri için lüks olarak nitelenecek ürünleri piyasaya arz ederek, insanların hayatını kolaylaştırmıştır. Ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek ve istihdam sağlamak amacı ile 2009 yılı sonlarında İstanbul-Çatalca ilçesinde 25.000 m2'lik kapalı alanda bu güne kadar ithal ettiği ürünleri mevcut makine tesisatları ve teknik kapasitesi ile birleştirerek İmalatçı Belgesi, Kapasite Raporu ve Sanayi Sicil Belgesi ile imalat ve montaj sanayisine ağırlık vermiştir.

Kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden her geçen gün gelişen ve yenilenen PREMİER dünyası yapılan her yenilikte tüketici memnuniyetini artırmak ilkesi ile Türkiye genelinde Premier ailesi alanlarında ihtisaslaşmış toplam 450 servis ağı ile satış sonrası hizmetini sorunsuz bir şekilde vermenin gururunu yaşamaktadır.

Trident : 

2001 yılında kurulan Evşin Elektronik; elektronik sektöründe adını kalite ve hizmet ile pekiştirmiş Tridentmarkasının ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

Günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip eden Evşin Elektronik; teknolojinin bizlere armağan ettiği yeni nesil ev, oto ve kişisel elektronik cihazlarını Trident kalitesi ve marka güvencesi ile sektörde adını duyurmaktadır.

Dim lights

İstanbul Yakuplu'da bulunan yeni yönetim merkezinde Türkiye'nin yedi bölgesindeki servis bayilerini eğitime tabi tutan Trident satış sonrası servisteki mükemmelliği en üst seviyeye yükseltmeyi amaçlamaktdır.

Trident estetik tasarım, ekonomik koşullar ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla kısa süre içinde başarılı bir satış performansına ulaşmıştır. Mobil teknoloji pazarında ürün yelpazesini sürekli genişletip yenileyerek ilklere imza atmıştır. Trident'in elektronik ve GSM dünyasına kazandırdığı her yeni ürün modern tasarım, rekabetçi bir fiyat politikası ve tartışılmaz kalieyi içinde barındırır.
 

Trident alanındaki pek çok firmanın aksine, verdiği hızlı servis ve %100 memnuniyet garantili satış sonrası hizmetiyle müşterisini mutlu etmeyi bir görev bilmiştir. Yurt çapında 370'i aşkın servis ağıyla tüketicilerin hizmetinde ve satış sonrası serviste rakiplerinden açık ara öndedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu ile gelişen günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip edenEvşin ElektronikTrident kalitesi ve marka güvencesi ile müşterilerini memnun etmeye devam edecektir.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Biz Evşin Elektronik'te; insan unsurunun en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, Evşin Elektronik’te oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir.

İnsan Kaynakları Politikalarımızın özünde müşteri ve kalite odaklı çalışma yatmaktadır. Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti hedeflerimizin başında yer almaktadır.

BÖLÜMLERİMİZ

Genel Müdürlük:İstanbul Beylikdüzü’nde Yakuplu) bulunan Evşin Elektronik Genel Müdürlüğü aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:

- Satış ve Pazarlama
- Muhasebe
- Finans
- İnsan Kaynakları
- Müşteri Hizmetleri (Çağrı Merkezi)
- Merkez Servis:
* Arızalı Ürün Gelen Kargo Birimi
* Teknik Servis Tamir Birimleri (Cep Telefonu ve Elektronik)
* Arızalı ürün kalite kontrol birimi
* Tamir olan ürün giden kargo birimi
- Yedek Parça Birimi
- Ana Depo
- Üretim Birimi
- AR-GE

Genel Müdürlüğümüzün dışında (şuan için) Ege, İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Müdürlüklerimiz mevcuttur. Bölge Müdürlüklerimizde aynı zamanda cep telefonu tamiri yapılan servislerimiz de vardır.

b_200_200_16777215_0___images_stories_trident_tse.jpg

Cep Telefonu Teknik Servisimiz Türk Standardları Ensitütüsü tarafından verilen"Hizmet Yeterlilik Belgesi" ne sahiptir. (TS-12134) Bölge Müdürlüklerimizin dışında ürünlerimizin tamir, kurulum ve bakımını yapan toplam 370 adet servisimiz mevcuttur.

Tüm servislerimiz merkez servis tarafından denetlenip, çalışan teknik personelleri ise 6 ayda bir merkez servisimizde eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Evşin Elektronik olarak tüm birimlerimiz ERP yazılımı kullanmaktadir