Satış ve Danışma Hattı: 0224 272 53 29

Hakkımızda ANASAYFA Firma Adı Hakkımızda

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


 

TEMEL ELEKTRONİK 

 

       Firması, çalışanlarının tecrübelerle kazanılmış olan bilgi birikimlerini, yeni teknolojilerle hayata geçirebilmek ve kendi uzmanlık alanlarında kazanmış olduğu potansiyeli sizlere sunmak arzusuyla;

 

  • TV LED TV LCD TV PLAZMA TV TAMİRİ
  • GÜVENLİK SİSTEMLERİ (Alarm, Kamera)
  • UYDU SİSTEMLERİ
  • MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ
  • İÇ ve DIŞ AYDINLATM ve LED DEKORASYON HİZMETLERİ
  • Tabela Yapım Hizmetleri
  •  

       Firma olarak BURSA’DA bir çok markanın Tv ürünlerinin tamir ve bakım servislerini sağlamaktayız. Tv tamir ve bakım hizmetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

        Alanlarında hizmette kaliteyi prensip kabul ederek öncelikli hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir.  Firmamız müşterilerine her açıdan çözüm oluşturabilecek hizmeti vermek amacıyla 2002 yılında Bursa Osmangzi’de  kurulmuştur.


       Kurulduğumuz 2002 yılından beri amaçlarımıza ulaşmak adına katettiğimiz yol önümüzdeki yıllarda neleri geliştirebileceğimizin bir göstergesidir. Firmamız Elektronik sektöründe başarılı bir performans sergilemeye devam edecektir.

 

                                                               Saygılarımızla,
                                                              Temel Elektronik

 


  HİZMET VERDİGİMİZ FİRMALAR 

  Yetkili Servis Olduğumuz Firmalar 

 

 

REDLİNE

2002 yılından itibaren Türkiye ve Dünya pazarında olan Redline, DTS Elektronik San. Tic. Ltd. Şti, bünyesinde uydu sistemleri sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Redline yenilenen kurumsal kimlik ve tesis yeterliliği ile yeni merkez binasında en yüksek faydayı sağlayarak, Redline ile özdeşleşmiş teknoloji liderliği özelliğini müşteri memnuniyetlerine yansıtmayı hedeflemektedir.
Müşteri ihtiyaçları ve beklentileri dâhilinde ürün gamını oluşturan Redline, Türkiye ve yurtdışı pazarında yenilenen ve geliştirilmiş modellerini sunmaya devam etmektedir. 
İhtiyaç yanıtlamayı satış ile sonlandırmayan Redline, 2 yıl kullanım garantisi verdiği tüm modellerine Teknik destek araçları olan internet, telefon ve 81 il ve 200’ü aşkın ilçe teknik servis ağı ile sürekli hizmet vermektedir. 

Yatırımlarını Ar-Ge çalışmaları üzerine yoğunlaştıran Redline, Türkiye ve Çin’de kurduğu Ar-Ge ofislerinde toplam 15 mühendisle uydu alıcıları ve ekipmanları pazarında teknolojisi en çok takip edilen firma niteliğine sahiptir. 
Bugün yüksek ihracat rakamları sayesinde Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya birçok bölgede piyasaya yön vermektedir.

Tecrübelerimiz ve desteğiniz ile beklentilerinizin üzerinde yenilikçi çalışmalarımızı siz Redline ailesinin değerli kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

 

a

 

AMSTRAD  

Işık Elektronik, uydu alıcıları sektöründe 2001 yılından beri öncü kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Ürün yelpazemizde SD ( Standard Çözünürlük ) HD ( Yüksek Çözünürlük ) her çeşit uydu alıcılarının yanı sıra LNB ve DiseqC Switch bulunmaktadır.


Satış sonrasına da çok önem veren firmamız Türkiye genelinde 300’ü aşkın teknik servisiyle satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak öncelikli amacımızdır.

Üstlenmiş olduğumuz misyon ülkemize katma değer sağlayacak ürünleri üretip yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmaktır. Amacımız müşterilerimize en yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyata ulaştırmaktır.

 

a

KAWAİ

MİSYONUMUZ:

Toplum ve çevre sorumluluğumuzun bilincinde olarak; yüksek ahlaki doğrulardan ayrılmadan, üretim, tedarik, teknik destek fonksiyonlarımız ile, halkasını oluşturduğumuz tüm organizasyonlarda, müşterileri, bayii ve çalışanlarımızın memnuniyetini esas alarak sunacağımız hizmeti ve ürünleri, en kaliteli, en ucuz ve zamanında sunarak neticeyi takip etmektir.

VİZYONUMUZ:

•     Sektörümüzdeki küresel gelişmeleri takip ederek, etkin teknoloji çözümler üretmek.
•     Müşteri odaklı bir anlayışla, müşteri beklentilerini karşılayan kalitede hizmet ve ürün sunmak.
•     Çalışma anlayışı ve kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen ve örnek alınan kuruluşları arasında yer almak.
•     Çalışanlarının "KAWAI"li olmakla, gurur ve mutluluk duyduğu bir firma olmak.

STRATEJİMİZ:

•     Şirket amaçlarını gercekleştirirken toplumsal değerlere ve ticari ahlaka sadık kalmak, tüketici haklarına ve                doğal çevrenin korunmasına titizlik göstermek.
•     Müşterilerimizde oluşan ihtiyaçları yakından takip etmek ve ihtiyaçlara yönelik öncü çözümler sunmak
•     Müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak benimseyip, bitmeyen yakın ilişkiler ile yüksek memnuniyetin devamını            sağlamak ve yeni gelişen ihtiyaçlara çözüm sunmak.
•     Teknolojik gelişmeleri takip ederek, yeni ürün ve çözümleri portföyümüze katmak.
•     İyi ve güvenilir iş ortaklıkları kurarak, güçlü kanal yapısı ile iç ve dış pazarda gelişmeyi sağlamak.
•     Şirket çalışanları arasında kurum kültürünü geliştirmek.
•     Kurum personelinin, huzurlu ve güvenli bir ortamda, kuruluş amaçları yönünde çalışmalarını sağlamak.


PREMİER 

Şirketimiz adına tescili olan Premier markası 1980'li yılların başında dünya elektronik pazarının ilk teknolojik ürünleri olan fotoğraf makinesi ,radyo, teyp, kaset çalar, oto teyp ve aksesuarlarının ithalatını yaparak ülkemizin o zamanki ticari şartları gereği kendi bünyesinde oluşturduğu toptan satış pazarlama ve dağıtım ağı ile müşteri memnuniyetiyle birlikte sektördeki yerini almıştır. Elektronik ürün gruplarında 1980 yılında başlayan ticaret akışı 2000'li yıllara gelindiğinde "lcd, tft, flat tv, divx oynatıcı, ev sinema sistemleri, dijital uydu alıcıları, dijital ses kayıt, dijital fotoğraf makineleri, gsm telefonları" gibi 200 farklı model ve çeşitliliği ile günümüzde her an değişebilen bu sektörde en son teknolojik ürünleri halkımızın hizmetine sunarak hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

Şirket yönetiminin geleceğe yatırım yapması ile 2000'li yılların başında gelişen dijital teknolojinin sağladığı imkan ve avantajları, kullanıcıları ile buluşturabilmek adına AR-GE ve Kalite Kontrol laboratuarlarının sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakalamak ve geliştirmek adına faaliyete geçirerek bu konudaki hassasiyet ve duyarlılığını en üst seviyede sergilemektedir. Elektronik ürün gruplarında göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda gelen talep ve istekleri göz önünde bulundurarak 2002 yılı itibari ile küçük ev aletleri grubunda "gıda hazırlama , pişirme, içecek hazırlama, kızartma, süpürge, ütü, kişisel bakım" gibi sınıfların alt grupları ve toplamda 300 ürün çeşidi ile sektördeki gücünü ispatlamıştır. Ayrıca, ürettiği ve ithal ettiği ürünler ile ülkemizin en ücra köşelerine kadar girmiş, yazılı ve görsel basında reklamlarıyla "Her yerde, Her evde.. " sloganı ile markasını tanıtmıştır. Kaliteli ve ekonomik ürünler ile ülkemizin çoğu yeri için lüks olarak nitelenecek ürünleri piyasaya arz ederek, insanların hayatını kolaylaştırmıştır. Ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek ve istihdam sağlamak amacı ile 2009 yılı sonlarında İstanbul-Çatalca ilçesinde 25.000 m2'lik kapalı alanda bu güne kadar ithal ettiği ürünleri mevcut makine tesisatları ve teknik kapasitesi ile birleştirerek İmalatçı Belgesi, Kapasite Raporu ve Sanayi Sicil Belgesi ile imalat ve montaj sanayisine ağırlık vermiştir.

Kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden her geçen gün gelişen ve yenilenen PREMİER dünyası yapılan her yenilikte tüketici memnuniyetini artırmak ilkesi ile Türkiye genelinde Premier ailesi alanlarında ihtisaslaşmış toplam 450 servis ağı ile satış sonrası hizmetini sorunsuz bir şekilde vermenin gururunu yaşamaktadır.