Satış ve Danışma Hattı: 0224 272 53 29

REDLİNE TS 2500 HD Plus FullHD Mini Uydu Alıcısı ANASAYFA Firma Adı REDLİNE TS 2500 HD Plus FullHD Mini Uydu Alıcısı

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

REDLİNE TS 2500 HD Plus FullHD Mini Uydu Alıcısı

REDLİNE TS 2500 HD Plus FullHD Mini Uydu Alıcısı
REDLİNE TS 2500 HD Plus FullHD Mini Uydu Alıcısı
REDLİNE TS 2500 HD Plus FullHD Mini Uydu Alıcısı
 

Ürün kodu : 002

Fiyat:

Ürün Özellikleri

2 Yıllık Youcam Server 
Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık server 80 TL'den satılırken Redline TS 2500 mini cihazlarda  2 yıllık ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Wi-fi Anten Hediyeli
Piyasa değeri 45 TL olan, uzun menzilli wi-fi anten cihazla billikte hediye olarak verilmektedir. Bu wi-fi anten sayesinde modemden uydu alıcısına internet kablosu çekmeden wi -fi üzerinden internet bağlantısı sağlayarak, internet özelliklerini kullanabilirsiniz. Cihazda ayrıca ethernet kablo girişi de bulunmaktadır.

Akıllı Kumanda Hediyeli
Kumanda Kargaşasına Son !!!
Redline akıllı kumanda ile televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede  tek kumanda ile hem uydu alıcınızı, hem de televizyonunuzu sorunsuz kumanda edebilirsiniz.

Dijital Ekranlı (Numaratörlü) Göz
Redline dijital göz ile kanal numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Cihazın içerisinde dijital gözün haricinde optik göz de hediye olarak verilmektedir. Dijital göz veya optik gözü kullanmak tamamen kullanıcıların tercihine bırakılır.

Online Movies (Seç İzle Özelliği)
Film izleme özelliği ile binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip, sevdiklerinizle birlikte bu zengin arşivin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir, istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik, Redline 2500 ile hediye olarak verilmektedir.  

CA Kart Girişli
Kart girişi sayesinde, belgesel, sinema, yetişkin kanallarını  herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz.
Not: Eşleştirilmiş kartları kesinlikle okutmayınız, kartınızın bloke olmasına neden olabilir.

Kategoriye bağlı diğer ürünler